Poznajmy się
737FlightClub miejsce tworzone z pasją!
737 Flight Club to bez wątpienia niepowtarzalne miejsce, do którego wraca się z uśmiechem na twarzy. Każdy może tutaj znaleźć coś dla siebie, a to wszystko za sprawą połączenia rewelacyjnego klubu z muzyką na żywo oraz symulatora lotów Boeing 737. Wchodząc, przekonasz się, że nie tylko sam symulator świadczy o tym, że znalazłeś się w świecie Boeinga 737-800. Wystrój clubu również nawiązuje do konstrukcji maszyny.

Jeśli jesteś miłośnikiem lotnictwa, bądź chcesz poczuć się jak prawdziwy muzyk rockowy, bluesowy czy też jazzowy, to 737 flightclub jest idealnym miejscem dla Ciebie! 737FlightClub to rodzinny klub muzyczny, stworzony przez ludzi z wielką pasją do muzyki, którzy chętnie zarażają nią innych. Jest to z pewnością jeden z powodów, dla których warto spędzić tu trochę czasu. To właśnie Ci ludzie — z wielkim zamiłowaniem do muzykowania, tworzą tu na co dzień niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju klimat, który z pewnością spodoba się każdemu.
W naszym lokalu znajduje się scena wyposażona w wysokiej klasy instrumenty, na której w piątki i soboty można usłyszeć muzykę na żywo. Z kolei w tygodniu to Ty możesz poczuć się w 737 Flight Club jak gwiazda rocka i wystąpić na scenie ze swoim zespołem, bądź też wpaść na Jam session organizowane w każdą środę od godziny 17! Na takie popołudniowe spotkania musisz ze sobą „zabrać” jedynie uśmiech oraz chęci do zabawy. Muzyczne umiejętności będą tu mile widziane. Jeżeli jednak widzi Ci się czynny udział w Jam session, a po prostu lubisz spędzać czas przy dobrej muzyce i miłej klimatycznej atmosferze, to też już wiesz, gdzie znajdziesz swoje miejsce!
Jeśli chcesz zapoznać się z naszą ofertą symulatora lotów i przeżyć niezapomniane chwile w przestworzach, zajrzyj na stronę internetową lub zapytaj o rezerwację w pubie na ul. Bema 73/89 w Toruniu.
Do zobaczenie w 737Club!